Little Big City 2

9.3.1

4.2

6

Büyük ve gelişen bir şehir inşa edin

278.2k

Bu uygulamayı oyla

Little Big City 2 küçük bir tropik adayı canlı bir metropole dönüştürmeniz gereken bir strateji ve yönetim oyunudur. Bunu yapmak için üç farklı yoldan birini seçebilirsiniz: endüstri, teknoloji, kültür. İnşa etmek istediğiniz şehir tarzı, bu sektörlerden birine ne kadar destek verdiğinize bağlıdır.

Little Big City 2'de yer alan oyun kurgusu benzer oyunlardaki oyun kurgusuna benzer. Açık alanınızda istediğiniz yere farklı binalar inşa edebilirsiniz. Küçük evlerden gökdelenlere, parklara, alışveriş merkezlerine kadar - 20'den fazla farklı bina çeşidi inşa edebilirsiniz.

Bu tarz oyunlarda her zaman olduğu gibi, belli binaları oluşturmak istiyorsanız gerekli olan parçaları almak için görevleri tamamlamanız gerekir. Oyundaki tüm görevleri tamamlamak için yapmanız gereken tek şey zaman - ya da paradır. Little Big City 2 cennetindeki bir kaç değerli taşla her şeyi hızlandırabilirsiniz.

Little Big City 2 eğlenceli bir strateji oyunudur. Bu türde herhangi yeni bir şey olmamasına rağmen, en azından hoş grafikler sunar.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X